اگر بی حجابی تمدن است حیوانات متمدن ترند

- امضا:
کسی که فرق موی زن با کون خر را نمیفهمد


پ.ن:با همین منطق : اگر حجاب تمدن است دلمه برگ مو متمدن تر است

۱۲ نظر:

 1. نظرت که ثبت شده رفیق :)
  گلایه ت از چیه، دخلشو بیارم؟

  پاسخحذف
 2. اگر حجاب باعث امنيت و آسايش و در نتيجه باعث رشد و تعالي جامعه است نميدونم چرا هرچي اختراع و اكتشافه از توي كشورهايي در مي ياد كه نميدونن حجاب چيه .... !

  پاسخحذف
 3. البته که بی حجابی تمدن و حجاب نشانه عقب ماندگی نیست؛ اما اجبار انسانها به هر یک از اینها قطعاً نشانه بی تمدنی است چون فقط حیوانات هستند که یکدیگر را به پیروی از یک دستور واحد مجبور می کنند!

  پاسخحذف
 4. ببخشید بی‌ربطه ولی: کامنت‌هات به خاطر ایمیلی که ثبت کردی تو وردپرس، وردپرس همه‌شون رو اسپم تشخیص میده و من هی باید برم کامنت‌هات رو از اسپم‌دونی در بیارم. ایمیلت رو عوض کن.

  پاسخحذف
 5. اگر ریش نشانه اسلام است
  پس بزغاله حجه الاسلام است

  پاسخحذف
 6. درود رفیق

  شعر ِ ایرج میرزای ِ شیرین سخن را یقینن خوانده ای ... (حجاب ِ زن که نادان شد چنین است... )
  وقتی معیارهای ِ انسانیت به این ساده گی عوض می شوند چه می شود گفت ... به راستی که حیوانات متمدن ترند، زیرا آزادترند، زیرا هم نوع ِ خویش را نمی کشند و تکه تکه نمی کنند، دروغ نمی گویند و ...

  کاش کمی حیوان بودند...

  شادزی.مهرافزون.

  پاسخحذف
 7. حجاب تنها تمایز انسان با حیوان است اگر بفهمند!

  پاسخحذف
 8. سلام... دوستان که میبینیم منتقد حجاب اند، اصلاً میخواهند مادر و خواهرشان مانند سکه ناچیز باشد، هر کس بیاید و یک لگد بر آن بزند و برود. حجاب زن را با ارزش میکند... هرچه با حجاب تر، همانقدر با ارزشتر. ولی یک چیزی را میخواهم ذکر کنم اینکه این آخند های بی همه چیزی ایران اسلام را تغییر به یک امر نا انسانی کرده اند که هرکس فکر میکند که اسلام واقعی همین را میخواهد که این آخندهای شکم پاره میخواهند، نخیر... ما باید اسلام را مطالعه نماییم، و اسلام را در مردم نبینیم، بلکه مردم را در اسلام ببینیم...
  خیلی ممنون

  پاسخحذف
 9. خدا خیر بدهد همین آخوندها را! اگر قرار بود اسلام را تمام و کمال اجرا کنند که هر روز باید شاهد سنگسار و دست و پا بریدن و شلاق زادن همه مردم بودیم.
  که زنها فقط سوره و نور و چرخ ریسندگی بلد بودند....

  پاسخحذف
 10. درود دوستان . گلایه ای دارم از مسئول اینجا . که فهمش آنقدر است که برای مثال موی زن . ....خر را آورده .
  ایرانی حجاب همیشه با لباس او همراه بوده .به عنوان مثال لباس روستاهای ایران . چه ترک . چه فارس . چه عرب ایرانی . چه شیرازی . ولی این گفته واقعا زیباست .

  پاسخحذف